ליאור ישנו קידום אתרים SEO

חייגו עכשיו : 050-8776550

דף נחיתה

מעוצב | רספונסיבי | הנעה לפעולה

מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא דף אינטרנט עצמאי, שנוצר במיוחד עבור קמפיין פרסומי או שיווקי.
גולש – לקוח פוטנציאלי, 'ינחת' בדף הנחיתה לאחר שילחץ על קישור במודעה מגוגל, פייסבוק, אינסטגרם, אימייל וכדומה.
לדפי נחיתה יש עיצוב ממוקד מטרה – הנעה לפעולה של הגולש (CTA- Call To Action).

מה המטרה של דף נחיתה?

כאמור, מטרתו של דף הנחיתה היא לקרוא את הגולש לפעולה (CTA) כלשהי כמו להשאיר פרטי יצירת קשר, להירשם לרשימת תפוצה, לבצע התקשרות או רכישה מסוימת ועוד..
באמצעות הפעולה שמבצע הגולש, העסק מגדיל את שיעור ההמרה של הקמפיינים השיווקיים שלו. ומקבל לידים נוספים – כלומר מרחיב את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלו.
אמנם מבחינה טכנית כל עמוד באתר יכול להוות דף נחיתה, אבל עדיין חשוב להבדיל את דף הנחיתה משאר דפי האתר, מאחר ואנחנו לא מעוניינים שהגולש ימשיך לחקור את האתר כאשר הוא מגיע לדף הנחיתה (אלא אם זו הקריאה הפעולה של דף הנחיתה הספציפי), אלא יישאר מרוכז במטרה של דף הנחיתה המסוים ויענה לקריאה לפעולה שהגדרנו , לצורך הקמפיין.

מהם העקרונות החשובים ליצירת דף נחיתה מעולה?

דבר ראשון- כל דף נחיתה לא יהיה זהה לדף נחיתה אחר- כל דף נחיתה צריך להיות מאופיין, ומעוצב באופן מותאם וייחודי לקמפיין השיווק שהוא מיודע אליו.
ישנם חמישה עקרונות מרכזיים שחייבים ליישם על מנת ליצור דף נחיתה מוצלח:

 • הצעת מכירה ייחודית (USP- Unique Selling Proposition) – דף הנחיתה צריך להבהיר ולהעביר לגולש בצורה תמציתית ומושכת את התשובות לשתי השאלות המרכזיות הבאות: 
  מה העסק שלך מציע שמבדיל את המוצר/שירות שלך מהמתחרים? ואיך אתה מציג את ההיצע שלך כשונה וטוב יותר מהמתחרים שלך?
 • תמונת "גיבור" אטרקטיבית, איכותית, ייחודית ומותאמת– אין הזדמנות שניה ליצור רושם ראשוני, לכן- חשוב מאוד שהתמונה או הסרטון של ה"גיבור", כלומר המוצר/ השירות שאנחנו משווקים בקמפיין, תהיה לא פחות ממעולה +++. ככל הנראה שתמונת ה"גיבור"  היא האלמנט הוויזואלי הראשון שהמבקר בדף יראה. אם התמונה לא תהיה קשורה למוצר/ שירות שמוצע לו בדף הנחיתה, או שהתמונה תהיה באיכות גרועה, המבקר יתרשם לרעה והסיכוי שיעזוב את הדף, לפני שביצע את הפעולה הנדרשת, יגבר.
 • תועלת– כדי לשכנע את האנשים לרכוש את המוצר או השירות שלנו, אנחנו צריכים לספק להם  את תכונות המוצר והיתרון של המוצר שלנו על פני המתחרים. אם נוסיף ונתאר למבקר  מה התועלת של המוצר שלנו – כלומר השפעה חיובית שיש לתכונה מסוימת של המוצר, סביר כי כמות ההמרות מדף הנחיתה תגדל. אז מה בעצם ההבדל בין תועלת ליתרון? הכי טוב להמחיש בדוגמא: נניח שאנחנו משווקים גלידה, אז נציג את היתרונות : "גלידה טעמים משגעים על בסיס חלב מסוג שופרא דה שופרא, הבריא ביותר בעולם". עכשיו נוסיף תועלת לגלידה שהיא הלא, מוצר קר, למשל :" בואו להתקרר עם גלידה XX בטעמים משגעים על בסיס חלב שופרא…." . למעשה הצגנו כאן את היתרונות של הגלידה שאנחנו משווקים + התועלת מאכילה של גלידה ביום חם.
 • רשתות חברתיות– הטמעת קישור לרשת חברתית בדף הנחיתה משדר אמינות והוכחה חברתית לגבי המוצר/שירות שאנחנו משווקים. לכן רצוי להוסיף קישור לעמוד פייסבוק או להטמיע חוות דעת (אמיתיות) בדף הנחיתה שלנו. כאשר המבקר בדף יראה שיש בני אדם אמיתיים מאחורי המוצר, או חוות דעת מאנשים אמיתיים שרכשו את המוצר והיו מרוצים סביר כי ירגישו נוח יותר להשאיר את הפרטים שלהם.
 • יעד המרה– החלק החשוב בדף הנחיתה- מה אנחנו רוצים שהמבקרים בדף יבצעו. אנחנו מניעים אותם לפעולה ל: השארת פרטים, יצירת קשר, שיתוף הדך, רכישת קופון? לחלק הזה אנחנו מובילים אותם וחשוב שהוא ברור, אפקטיבי, ברור וקל לביצוע עבור מבקרי הדף שלנו. 
מה כולל דף נחיתה?

דף נחיתה צריך לכלול את המרכיבים הבאים:

 • עיצוב מותאם וייחודי .
 • רספונסיביות- התאמה למסכים שונים (מובייל, מחשב, וטאבלט)
 • טופס יצירת קשר
 • מערכת שתתריע למנהל הדף על כל פניה חדשה מדף הנחיתה (באמצעות מייל, סמס וכו'..) על מנת שמנהל הדף יוכל ליצור קשר מהיר עם הלקוח ולשמור על הפניה רלוונטית.

תהליך יצירת דף נחיתה:

תהליך יצירת דף נחיתה בישנו SEO

מעוניינים בהצעת מחיר לדף נחיתה מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

דף נחיתה
כולל טופס צור קשר
3200
2500
 • רספונסיביות
 • הזנת תמונות
 • מאובטח תקן HTTPS
 • אחסון לשנה
פופולרי
מבצע קידום אתרים לזמן מוגבל
well-done

עשית זאת!!
טופס האפיון נשלח בהצלחה

ממש  עכשיו אנחנו מקבלים ומעבדים את כל הפרטים , ונעביר אלייך הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלך בהתאם לטופס האפיון ששלחת !

*ההצעה תשלח בתוך 3 ימי עסקים.

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות